Access Kontrol ve Geçiş Sistemleri

CCTV & Video Kontrol Sistemleri

CCTV urun1

 

Led Aydınlatma Sistemleri

urun8 ic

Profesyonel Ses ve Acil Anons Sistemleri

urun6 ic

Görüntü ve Uydu Yayın sistemleri

urun3 ic

 

Yangın İhbar sistemleri

urun4 ic

 

Access Kontrol ve Geçiş Sistemleri

urun7 ic

 

SESKOM access Kontrol ve Geçiş sistemleri; kolay, esnek ve fonksiyonel kullanım özellikleri ve gelişmiş operatör ara yüzü ile, tek başına çalışan ünitelerinden, ağ üzerinde sınırsız kapı kombinasyonlarına, bir kapıdan - çok kapılı çözümlere, bir binadan çok binalı işletmelerin tek bir merkezden kontrolüne kadar çok geniş ürün yelpazesine sahiptir..

Sistemler kullanılmak istenilen yere, güvenlik ihtiyacına, kullanıcı sayısına, göre her bir bina için özel olarak dizayn edilir.

Genel olarak önerilen kapsamlı bir geçiş kontrol sistemi, bilgisayar tabanlı, enteraktif grafik göstergeli, ağ üzerindeki çok sayıda noktadan aynı anda kontrol ve izleme kapasitesine sahip, genişleyebilir ve kolay kullanımlı bir sistemdir.

Unutulmamalıdır ki bugünün prestijli modern binalarındaki geçiş kontrol sistemleri ile oluşturulan güvenlik duygusu hem şirketler hem de çalışanlar açısından çok önemlidir.

Geçiş kontrol sistemleri ile binadaki mal ve can güvenliği sağlanırken aynı zamanda binadaki yaşayış hakkında da çok önemli bilgiler toplanır.